Misja AVATAR

Misja AVATAR – podróż po planecie Pandora.

Przed Wami daleka i emocjonująca podróż po planecie Pandora. Przypomina ona swym wyglądem Ziemię. Jednak środowisko Pandory jest bardziej niebezpieczne i tajemnicze.Panuje na niej wysoka temperatura i silne zjawiska magnetyczne. Planetę zamieszkują dzikie zwierzęta, a rośliny maja zdolność świecenia nocą…

Misja wieloetapowa…

Escape room Misja Avatar to kilkuetapowa przeprawa. Czeka na Was kilkanaście ciekawych zadań escapowych. Gra posiada średni stopień trudności. Tutaj okaże się czy mężczyźni mają zmysł techniczny, a kobiety zdolność przewidywania. Żyjcie w zgodzie z Avatarami, a gra zakończy się sukcesem.Ten escape room szczególnie polecamy rodzinom, młodzieży, osobom z mniejszym doświadczeniem w grach. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie.

Ważne informacje.

Gra escape room Misja Avatar polecana jest dla młodych adeptów gier, rodzin i wszystkich graczy początkujących i o średnim poziomie zaawansowania.
Zadania i zagadki w escape room są uniwersalne tzn. są dostosowane również do wersji anglojęzycznej.
Gra jest w pełni bezpieczna: pełny monitoring, moderator gry, zainstalowane światła awaryjne, drzwi ewakuacyjne zawsze otwarte.
W naszym escape room dostosowaliśmy się również do specjalnych, podwyższonych wymogów Sanepid.
Zapraszamy!