urodziny w escape room

Urodziny w Escape Room Kraków

Urodziny Escape Room w Krakowie LockedUP znajdują się w samym sercu krakowskiego Kazimierza, w pięknych, wysokich piwnicach. Na powierzchni 180 metrów kwadratowych, przygotowaliśmy cztery przygodowe gry escape room: Misję Avatar, Legendę Króla Artura, Plan Doskonały i Magię Zielonej Komnaty. Nasze gry to bardzo kreatywna forma rozrywki. Pobudzają one wyobraźnię, uczą współpracy w grupie, budują pozytywne relacje, dają mnóstwo pozytywny emocji. Uczą logicznego myślenia, nagradzają kreatywność.

Jak wyglądają urodziny w Escape Room?

Z myślą o młodych graczach stworzyliśmy 3 pakiety propozycji urodzinowych. Każdy pakiet zawiera grę w naszym escape room, salę urodzinową, w której organizujemy przyjęcie, opiekę moderatora gier oraz urodzinowe zaproszenia. Każdy uczestnik urodzin otrzymuje od nas w formie prezentu: dyplom „Mistrza gier escape room”, kolorową przypinkę.

Solenizant dodatkowo otrzymuje prezent w postaci vouchera na kolejne gry lub voucher do Aqua Parku. Na przyjęciu urodzinowym zapewniamy stoły, krzesełka, talerzyki, sztućce, kubeczki.

Nasze możliwości lokalowe pozwalają organizować urodziny do 20 osób. Nie wprowadzamy limitu wieku. Dla dzieci poniżej 10 roku życia zapewniamy dodatkowo animatorów gier, po to, aby czuły się one komfortowo i  bezpiecznie.

Bezpieczeństwo urodzin w Escape Room

W naszym escape room zastosowaliśmy system monitoringu, pełnej kontroli i nadzoru nad przebiegiem gier /kamery, system nagłośnieniowy/. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w światła awaryjne, a pokoje zagadek nie są zamykany. Posiadamy płyny do dezynfekcji rąk oraz stosujemy się do aktualnych wymogów Sanepidu i działamy zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi.

Szczegółowy opis pakietów urodzinowych znajduje się naszej stronie www.lockedup.pl/urodziny/. W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 515 033 975 lub mailowo na: krakow@lockedup.pl.

Zapraszamy serdecznie 7 dni w tygodniu! LockedUP – urodziny w escape room w samym sercu Krakowa!